facebook
google plus
UZDROWISKO

Kropla wiedzy - rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego oraz zasady funkcjonowania pacjenta po operacji

KROPLA WIEDZY - REHABILITACJA PO WSZCZEPIENIU ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO ORAZ ZASADY FUNKCJONOWANIA PACJENTA PO OPERACJI

 

Aby uniknąć kalectwa związanego ze zwyrodnieniem stawu  biodrowego oraz odzyskać dawną swobodę ruchów, pacjenci  często kierowani są na operację wszczepienia endoprotezy.  O rozpoczęciu i sukcesie rehabilitacji po wykonaniu zabiegu decyduje wiele czynników. Jakie kroki podjąć po zabiegu, kiedy rozpocząć i jak prowadzić rehabilitację oraz jak przygotować mieszkanie na powrót do domu przeczytacie w naszym najnowszym artykule na blogu "Kropla wiedzy". Link do artykułu: TUTAJ. 

 

 

 

Promocyjne wakacyjne pakiety zabiegów już w sprzedaży!

PROMOCYJNE WAKACYJNE PAKIETY ZABIEGÓW JUŻ W SPRZEDAŻY! 

Uwaga! Już w sprzedaży! Nasze najpopularniejsze zabiegi połączone w promocyjne "Wakacyjne pakiety zabiegów" - wizyta lekarska, siarka, masaż, fizykoterapia. Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe kuracje.  

Przed nami najprzyjemniejsze i najcieplejsze miesiące roku - wakacje! To okres, w którym najczęściej podróżujemy i spędzamy czas aktywnie. Koniecznie zadbajmy o to, aby żadne dolegliwości kostno-stawowe nie zakłóciły naszych planów! Zapraszamy do skorzystania z naszych "Wakacyjnych pakietów zabiegów leczniczych". Zostały one skomponowane w oparciu o nasze najpopularniejsze zabiegi: bodźcowe - z użyciem wody siarczkowej i/lub borowiny oraz masaże. Ich lecznicze rehabilitacyjne działanie wzmocnią zabiegi z zakresu fizykoterapii. Taka kuracja umożliwi spędzenie wakacji w doskonałej formie. Kupując pakiet można zaoszczędzić do 136 zł! Szczegóły: TUTAJ.

Kropla wiedzy - terapia indywidualna w pytaniach i odpowiedziach

KROPLA WIEDZY - TERAPIA INDYWIDUALNA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH 

Czym różni się terapia indywidualna od klasycznej rehabilitacji? Ile powinna trwać terapia, aby miała sens? Czy terapia indywidualna jest dla mnie? - na te i inne najczęstsze pytania naszych pacjentów dotyczące terapii indywidualnej odpowiada lekarz Centrum Rehabilitacji Swoszowice dr Piotr Paluch, ortopeda i traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej. Link do artykułu: TUTAJ. 

 

 

 

Czerwcowe Dni Otwarte 2018

CZERWCOWE DNI OTWARTE 2018

Ruszyły zapisy na promocyjne CZERWCOWE DNI OTWARTE uzdrowiskowego CENTRUM REHABILITACJI SWOSZOWICE.

To wspaniała okazja, by skorzystać z konsultacji lekarskich i zabiegów leczniczych i wzmacniających w niezwykle atrakcyjnych cenach.

W dniach 19-20 czerwca 2018 r. (wtorek, środa) z tej okazji oferujemy Państwu:

- bezpłatne wizyty u naszych lekarzy specjalistów (reumatolodzy, ortopeda, specjaliści rehabilitacji medycznej) pod warunkiem wykupienia zabiegu*

- 25% rabatu na zabiegi (w tym kąpiele siarczkowe, zabiegi borowinowe, kinezyterapię, masaże itd...)**

- 20 zł rabatu na zakup TERAPII INDYWIDUALNEJ z naszymi wykwalifikowanymi fizjoterapeutami**

- 5 zł rabatu na sesje rehabilitacji metodami specjalnymi (Kaltenborn, Mulligan, McKenzie, PNF)**

- bezpłatnych przesiewowe badania słuchu z Geers Dobry Słuch.***

Ilość konsultacji jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś. Można to zrobić telefonicznie (nr tel. 12 254 78 11 czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 6:00-22:00), mailowo: planowanie@uzdrowisko.krakow.pl lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym). 

Przed nami ciepłe letnie miesiące. Skorzystajmy z profesjonalnej REHABILITACJI, aby móc oddawać się swoim pasjom i pracy bez bólu kości i stawów! Zapraszamy, szczegóły promocji: TUTAJ.

Kropla wiedzy - rzuć palenie - warto!

KROPLA WIEDZY - RZUĆ PALENIE - WARTO! 

Już od dawna wiemy, że palenie nie jest zdrowe. Mamy na to mnóstwo naukowych dowodów, a mimo to część z nas nadal sięga po papierosa. Dziś jest jeden z tych dni, kiedy warto szczególnie rozważyć rzucenie palenia - Światowy Dzień Bez Papierosa.A jeśli wciąż brakuje Wam argumentów za tym by zrezygnować z tego nałogu przeczytajcie naszą infografikę.

 

 

 

Fotorelacja z rodzinnej imprezy SM Kozłówek

FOTORELACJA Z XIV RODZINNEJ IMPREZY PLENEROWEJ SM "NA KOZŁÓWCE" 

W niedzielę 27 maja na zielonym terenie przy ul. Spółdzielców już po raz czternasty odbyła się rodzinna impreza plenerowa organizowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Na Kozłówce". My również wzięliśmy w niej udział w ramach działań promujących aktywny tryb życia - nasza fizjoterapeutka prowadziła dla chętnych pokazowe zajęcia z podstaw Nordic Walking. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie.

Link do galerii dostępny jest TUTAJ. 

 

 

Fotorelacja z Dnia Zdrowia i Urody

FOTORELACJA Z DNIA ZDROWIA I URODY W SWOSZOWICE CENTRUM

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Zdrowia i Urody, który odbył się w ostatni piątek 25 maja w Swoszowice Centrum przy ul. Myślenickiej 133A. Tego dnia można było w czasie codziennych zakupów skorzystać z konsultacji naszej dietetyczki, lekarza rehabilitacji medycznej i fizjoterapeutki. Chętni mogli skorzystać także z bezpłatnego masażu karku. To był bardzo udany dzień. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Wami i promować zdrowy styl życia. Dziękujemy Swoszowice centrum - wiele załatwionych spraw za zaproszenie i organizację tego wydarzenia.

Link do galerii dostępny jest TUTAJ. 

 

Dzień Zdrowia i Urody w Swoszowice Centrum

Dzień Zdrowia i Urody w Swoszowice Centrum 

Zapraszamy na Dzień Zdrowia i Urody w centrum handlowym Swoszowice Centrum przy ul. Myślenickiej 133A, którego jesteśmy współorganizatorem. Będzie to doskonała okazja do tego, żeby zadbać o swoje zdrowie. Na naszym stoisku będzie można skonsultować się z dietetykiem, lekarzem oraz fizjoterapeutką. Ponadto pozostali partnerzy wydarzenia przygotowali na tą okazję możliwość bezpłatnych badań wzroku, słuchu, pokazy makijażu i atrakcyjne zniżki. Więcej na temat wydarzenia TUTAJ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 ... 11 >