facebook
google plus
UZDROWISKO

Kropla wiedzy - Fizjoterapeuta - pierwsza pomoc w problemach z narządem ruchu

KROPLA WIEDZY - FIZJOTERAPEUTA - PIERWSZA POMOC W PROBLEMACH Z NARZĄDEM RUCHU


Długi czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty zniechęca Was do zadbania o Wasz narząd ruchu? Cierpicie na ból kręgosłupa lub stawów, a doraźnie stosowane ogólnodostępne środki apteczne nie przynoszą oczekiwanej ulgi w Waszych dolegliwościach? Najlepsze co możecie zrobić to pójść do fizjoterapeuty! O tym dlaczego warto mu zaufać i jak może Wam pomóc przeczytacie w najnowszym artykule na naszym blogu "Kropla wiedzy": TUTAJ! 

 

 

 

 

Dni Owarte Czerwiec 2019

DNI OTWARTE - 26-28 CZERWCA 2019 


W dniach 26-28 czerwca zapraszamy na nasze Dni Otwarte.

W tych dniach można skorzystać z:
- bezpłatnej konsultacji lekarskiej* (ortopeda, lekarz rehabilitacji medycznej, reumatolog),
- bezpłatnej konsultacji fizjoterapeutycznej*,
- rabatu na zabiegi (aż 20%!)**.

Powitajcie lato w doskonałej formie! Warunki promocji: TUTAJ! 

 

 

 

Kropla wiedzy - Zdrowy styl życia - zmotywuj się do zmiany

KROPLA WIEDZY - ZDROWY STYL ŻYCIA - ZMOTYWUJ SIĘ DO ZMIANY! 

designed by creativeart/Freepik.com


Chcielibyście prowadzić zdrowy tryb życia, ale wprowadzenie jego zasad jest dla Was trudniejsze niż myśleliście? Zmiany udaje Wam się wprowadzić na chwilę, ale trudno je utrzymać? Mamy dla Was garść psychologicznych trików, które pomogą zwiększyć motywację do zmiany i osiągnąć sukces. Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu "Kropla Wiedzy" przygotowanego przez naszego psychologa Cały artykuł: TUTAJ! 

 

 

 

 

Kropla wiedzy - poranna gimnastyka

KROPLA WIEDZY - PORANNA GIMNASTYKA - RECEPTA NA UDANY DZIEŃ

designed by Freepik.com 


Poniedziałkowy poranek = ignorowanie kolejnych dzwonków budzika, szybka poranna toaleta, kubek kawy na dobudzenie, stres i pośpiech - zgadliśmy? Jeśli każdego ranka brak Wam wigoru, być może zapominacie o pewnym bardzo zdrowym nawyku - porannej gimnastyce. W najnowszym artykule na blogu "Kropla wiedzy" nasi fizjoterapeuci przedstawiają zestaw prostych ćwiczeń, które pobudzą  do działania lepiej niż najmocniejsza kawa. Wystarczy kilka minut dziennie. Warto spróbować! Cały artykuł: TUTAJ! 

 

 

 

 

 

 

Wesołego Alleluja!

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Kropla wiedzy - Zespół cieśni nadgarstka

KROPLA WIEDZY - ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA

designed by Freepik.com 


Coraz częściej dotyka pracowników biurowych i może stanowić przyczynę nawet 8% zwolnień lekarskich. Trzy razy częściej cierpią na niego kobiety. Zaczyna się niewinnie, ale w rzeczywistości to groźny przeciwnik. Zespół cieśni nadgarstka, bo o nim mowa, to bolesny problem, z którym można sobie poradzić pod opieką lekarza specjalisty i fizjoterapeuty. Jak? O tym przeczytacie w naszym najnowszym artykule na blogu "Kropla wiedzy". Zapraszamy do lektury! Cały artykuł: TUTAJ! 

 

 

Wiosenne Dni Otwarte 2019

WIOSENNE DNI OTWARTE 2019 

Zima powoli dobiega końca, przyroda budzi się do życia. Najwyższy czas zadbać o zdrowie i formę naszego organizmu, aby móc w pełni cieszyć się nadchodzącymi ciepłymi i słonecznymi miesiącami - bez bólu i dyskomfortów kostnych i stawowych. Dlatego na powitanie wiosny zapraszamy na Wiosenne Dni Otwarte. W dniach 27-29 marca mamy dla Was prezenty: bezpłatne konsultacje lekarskie (ortopeda, lekarz rehabilitacji medycznej, reumatolog)*, rabaty na zabiegi (20%!)** i terapię indywidualną (-20 zł!)**. Więcej informacji i szczegóły promocji: TUTAJ. 

 

Kropla wiedzy - najczęstsze kontuzje osób aktywnych

KROPLA WIEDZY - NAJCZĘSTSZE KONTUZJE OSÓB AKTYWNYCH

designed by Freepik.com


Ruch to zdrowie. Coraz częściej jesteśmy tego świadomi i dla poprawy kondycji oraz przyjemności oddajemy się aktywnościom sportowym. Niestety bycie aktywnym niesie też ze sobą ryzyko kontuzji i urazów. O kilku najczęstszych przypadłościach, o tym jak je leczyć i co najważniejsze, jak im zapobiegać, przeczytacie w naszym najnowszym artykule na blogu "Kropla wiedzy". Zapraszamy do lektury! Cały artykuł: TUTAJ.

 

 


 

 

1 2 3 4 5 6 ... 14 >