facebook
google plus
UZDROWISKO

OFERTA DLA FIRM I GRUP

Zdrowy pracownik

 

 

„Zdrowy pracownik” to oferta dla tych przedsiębiorców, którzy dbają i promują wśród swojej załogi zdrowy i aktywny tryb życia, stawiając również na profilaktykę.

Aktywni i zdrowi pracownicy to jeden z najważniejszych sposobów na sukces współczesnej firmy.
Nasze wyjątkowe zabiegi, pozwolą poprawić zdrowie i zregenerować siły, dzięki czemu pracownicy będą mogli nadal efektywnie pracować i realizować swoje pasje. Opieka medyczna nad pracownikiem to jeden z kluczowych sposobów na skuteczne motywowanie do pracy.
Dostępne na rynku pakiety medyczne w formie abonamentu nie oferują usług rehabilitacyjnych lub oferują je w bardzo zawężonym zakresie. Tymczasem szybka, profesjonalna i intensywna rehabilitacja przyniesie pracownikowi ulgę w dolegliwościach bólowych, dzięki czemu będzie mógł wrócić do swoich obowiązków zawodowych w pełni sił. Fakt, że pracodawca zadbał o jego zdrowie dodatkowo zmotywuje go do wydajnej pracy.

Oferujemy:
1. Pakiety zabiegowe dla pracowników
- porady specjalistów bez skierowania,
- planowanie leczenia z uwzględnieniem dyspozycyjności pacjenta, co pozwala w razie konieczności, połączyć kurację z pełnieniem obowiązków zawodowych,
- punkt informacyjny dostępny przez 7 dni w tygodniu w godz. 6:00 – 22:00,
- indywidualny opiekun klienta,
- dostęp do materiałów informacyjnych i edukacyjnych,
- brak abonamentu (brak kosztów z tytułu dostępności, płatność z dołu za przeprowadzone procedury)
2. Vouchery podarunkowe
- imienne eleganckie zaproszenia na zabiegi lecznicze lub relaksacyjne,
- możliwość zastosowania jako prezent biznesowy dla partnerów lub dla pracowników, z okazji jubileuszu pracy, świąt, przejścia na emeryturę,
- wiele różnych opcji do wyboru – o różnej wartości i zawartości.

Szczegółowych informacji udzieli Opiekun Klienta:
Anna Job, a.job@uzdrowisko.krakow.pl, 12 254 78 17

Więcej znaczy taniej – oferta dla grup

 

Zapraszamy grupy osób zrzeszonych w różnych kołach, stowarzyszeniach, klubach sportowych, jak  również grupy sąsiedzkie, rodzinne, znajomych do wspólnego korzystania z naszej oferty zabiegów leczniczych. Grupom oferujemy indywidualnie kalkulowane rabaty na zabiegi, które mogą sięgać nawet 25%!

Szczegółowych informacji udzieli:

Anna Job, a.job@uzdrowisko.krakow.pl, 12 254 78 47