facebook
google plus
UZDROWISKO

Lato coraz bliżej. Aby móc w pełni cieszyć się jego urokami warto zadbać o zdrowie i formę naszego organizmu. Bez bólu i dyskomfortów kostnych i stawowych te wakacje mogą być bardzo udane. Dlatego na powitanie lata zapraszamy na DNI OTWARTE naszego uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji Swoszowice.

W dniach 26-28 czerwca 2019 r. (środa - piątek) zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami* z zakresu ortopedii, reumatologii i rehabilitacji medycznej oraz bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne*. Dodatkowo tylko w tych dniach obowiązuje 20% rabatu na zakupione zabiegi**.

Warunki promocji "Dni Otwarte":

- Promocja obowiązuje w dniach 26-28 czerwca 2019 r.
- *Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu konsultacji lekarskiej telefonicznie pod nr tel. 12 254 78 46 lub 12 254 78 23, mailowo: planowanie@uzdrowisko.krakow.pl lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym
- Wizyta lekarska jest bezpłatna przy wykupieniu dowolnej ilości zabiegów. Dla osób chcących skorzystać wyłącznie z konsultacji lekarkiej rabat na konsultację wynosi 50% (42,50 zł zamiast 85 zł). 50%. Konsultacja fizjoterapeutyczna jest bezpłatna.
- **Rabat 20% na wszystkie zabiegi, dotyczy cen podstawowych,nie dotyczy pakietów zabiegów i nie łączy się z innymi promocjami.
- ** Na rehabilitację metodami specjalnymi rabat wynosi 5 zł.
- Z zabiegów wykupionych w czasie Dni Otwartych należy skorzystać do 15 września 2019 r.
- Na wizytę lekarską celem zlecenia zabiegów należy mieć ze sobą aktualne wyniki badań: OB, MORFOLOGIA, MOCZ (ważne 6 miesięcy), EKG (ważne 3 miesiące), RTG klatki piersiowej (ważny 3 lata).

Zapraszamy! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!