facebook
google plus
UZDROWISKO

Centrum Rehabilitacji Swoszowice to miejsce, które szybko „stawia na nogi”.
 

Nasz ośrodek ma na celu zapewnienie profesjonalnej rehabilitacji medycznej osobom w każdym wieku. Efektem terapii jest  poprawa stanu zdrowia, sprawności i samodzielności pacjenta.  Chcemy również zachęcić Państwa do aktywności fizycznej oraz profilaktyki zdrowotnej.

Naszym atutem jest kilkunastoosobowy wysoko wykwalifikowany zespół terapeutów posiadających świadectwa ukończenia najlepszych w Polsce uczelni wyższych, certyfikaty oraz  dyplomy terapeutów uznanych na świecie koncepcji fizjoterapeutycznych, takich jak PNF, OMT Kaltenborn-Evjenth Konzept, Mc Kenzie, Mulligan.

Oprócz fachowej i efektywnej terapii zapewniamy coś więcej – zrozumienie, otwartość i wrażliwość…

Priorytetem dla nas jest zdrowie pacjenta, dlatego wiemy jak ważne jest poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu. W procesie rehabilitacji możliwy jest stały kontakt pacjenta z fizjoterapeutą oraz lekarzem, co daje wyjątkowo korzystne efekty.

CRS działa w strukturach Uzdrowiska Kraków Swoszowice Sp. z o.o., które od ponad 200 lat, w oparciu o posiadane zasoby naturalne, zajmuje się leczeniem schorzeń reumatologicznych, pourazowych, pooperacyjnych narządów ruchu, wybranych neurologicznych oraz chorób skóry.

To co nas wyróżnia spośród innych centrów rehabilitacji, to możliwość zastosowania dodatkowo zabiegów balneologicznych (leczenie wodami siarczkowymi czy borowiną) oraz hydroterapii (kąpiele wirowe kończyn, kąpiele perełkowe z hydromasażem) co znacznie podnosi skuteczność terapii.

Regulamin porządkowy oraz Regulamin korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych.