facebook
google plus
UZDROWISKO

Pakiety dla aktywnych

Aktywność i sport to twój styl życia? A może chcesz zmienić złe nawyki i marzysz o spędzeniu letnich wakacji na rowerze lub windsurfingu, ferii zimowych na nartach lub snowboardzie? Przygotuj się do tego dobrze pod okiem naszych specjalistów i skorzystaj z dobrodziejstwa kąpieli w wodach siarczkowych, które nie tylko wzmocnią Twoje więzadła i stawy, ale poprawią ogólną kondycję mięśni i układu kostnego, nie wspominając o wpływie na piękno skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu. Możesz wyruszyć na zasłużony urlop dobrze do niego przygotowany, a jeśli nawet przydarzy się kontuzja - pomożemy Ci szybko wrócić do zdrowia, pełni sił i aktywności fizycznej.

 

PAKIET PROFILAKTYCZNY

Nasza oferta jest stworzona dla osób, które chcą dobrze przygotować swój organizm do sezonu, wzmocnić stawy, mięśnie i cały organizm pod okiem fizjoterapeuty.

Pakiet obejmuje:
- 3 x rehabilitacja indywidualna (w tym konsultacja fizjoterapeutyczna na pierwszym spotkaniu),
- 3 x profilaktyczna kąpiel siarczkowa/profilaktyczna kąpiel borowinowa

CENA: 350 zł

 

PAKIET URAZOWY

Pakiet powstał z myślą o osobach, które z powodu kontuzji muszą rezygnować z aktywności fizycznej. Stworzona przez nas oferta to propozycja spersonalizowanej intensywnej rehabilitacji po kontuzji, urazie lub wypadku, która umożliwi odzyskanie sprawności fizycznej i zapobieżenie następstwom urazu.

Pakiet obejmuje:
- konsultacja lekarska w celu doboru terapii i indywidualnych zabiegów*
- 5 x rehabilitacja indywidualna
- 5 x kąpiel siarczkowa/ fason siarczkowy/ kąpiel borowinowa/ okład borowinowy
- 5 x zabieg z zakresu hydroterapii/ krioterapia/ fizykoterapii (magnetronik, lampa bio, lampa solux, jonoforeza, ultradźwięki)

CENA: 650 zł

 

* W celu skorzystania z zabiegów balneologicznych, tj. z użyciem siarki lub borowiny, konieczne jest przedstawienie na wizycie lekarskiej wyników podstawowych badań: morfologia krwi, OB, mocz ogólny (ważne 6 miesięcy).