facebook
google plus
UZDROWISKO

Zima powoli dobiega końca, przyroda budzi się do życia. Najwyższy czas zadbać o zdrowie i formę naszego organizmu, aby móc w pełni cieszyć się nadchodzącymi ciepłymi i słonecznymi miesiącami - bez bólu i dyskomfortów kostnych i stawowych. Dlatego na powitanie wiosny zapraszamy na

"WIOSENNE DNI OTWARTE" naszego uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji Swoszowice.

 

 

W dniach 19-21 marca 2020 r. (czwartek - sobota) zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami* z zakresu ortopedii, reumatologii i rehabilitacji medycznej oraz bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne*. Dodatkowo tylko w tych dniach obowiązuje 20% rabatu na zakupione zabiegi**.

 

Warunki promocji "Wiosenne Dni Otwarte":

- Promocja obowiązuje w dniach 19-21 marca 2020 r.
- *Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu konsultacji lekarskiej telefonicznie pod nr tel. 12 254 78 46 lub 12 254 78 23, mailowo: planowanie@uzdrowisko.krakow.pl lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym.
- *Wizyta lekarska jest bezpłatna przy wykupieniu dowolnej ilości zabiegów. Dla osób chcących skorzystać wyłącznie z konsultacji lekarkiej rabat na konsultację wynosi 50% (42,50 zł zamiast 85 zł). Konsultacja fizjoterapeutyczna jest bezpłatna.
- **Rabat 20% na wszystkie zabiegi, dotyczy cen podstawowych,nie dotyczy pakietów zabiegów i nie łączy się z innymi promocjami.
- ** Na rehabilitację metodami specjalnymi rabat wynosi 5 zł.
- Z zabiegów wykupionych w czasie Dni Otwartych należy skorzystać do 31 maja 2020 r.
- Na wizytę lekarską celem zlecenia zabiegów balneologicznych zalecamy przynieść ze sobą aktualne wyniki badań: OB, MORFOLOGIA, MOCZ (ważne 6 miesięcy), EKG (ważne 3 miesiące).

 

Zapraszamy! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!