Ułatwienia dostępu

Konsultacje

U nas skorzystasz z profesjonalnych konsultacji medycznych. Nasz zespół tworzą lekarz rehabilitacji medycznej, specjalista reumatologii oraz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Konsultacje

Konsultacja lekarska - ordynacja zabiegów

Konsultacja u lekarza, której celem jest dobranie odpowiedniej kuracji i przepisania zabiegów leczniczych. Na wizytę zabierz podstawowe wyniki badań, tj: morfologia, ob, ogólne badanie moczu (ważne 6 miesięcy), EKG (ważne 3 miesiące). Jest to konieczne, by lekarz mógł wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do kuracji.

Konsultacje

Konsultacja lekarska - założenie karty zabiegowej

Bezpłatna konsultacja u lekarza, której celem jest założenie karty zabiegowej. Umów się na krótką, bezpłatną wizytę, jeśli:

– posiadasz skierowanie na zabiegi wystawione przez lekarza spoza naszego Centrum Rehabilitacji i Uzdrowiska Kraków Swoszowice i chcesz je odpłatnie wykonać u nas (z rabatem 10% od cen podstawowych),

– chcesz skorzystać z zabiegów profilaktycznych, masaży relaksacyjnych, pakietów “day spa”, które mają niewielkie przeciwwskazania medyczne.

Konsultacja u lekarza specjalisty, na której po zapoznaniu się z  objawami, historią choroby oraz dokumentacją medyczną lekarz postara się zidentyfikować przyczynę dolegliwości i zaproponować dalsze postępowanie w chorobie.

lekarz rehabilitacji