Ułatwienia dostępu

O nas

Szukasz centrum rehabilitacji
w Krakowie?

Powierz nam swoją sprawność i zdrowie – trafisz w dobre ręce!

Tradycja = doświadczenie

O nas

 

CRS działa w strukturach Uzdrowiska Kraków Swoszowice Sp. z o.o., które swoją oficjalną działalność leczniczą rozpoczęło w 1811 roku. Jego założycielem był prof. UJ Feliks Radwański, który wybudował pierwszy budynek Łazienek, do których drewnianymi rynnami doprowadził wodę siarczkową prosto ze źródła.

Przez ponad 200 lat w Uzdrowisku, obecnie osiedlu na terenie Krakowa, wykorzystujemy jedne z najmocniejszych wód siarczkowych na świecie w rehabilitacji i leczeniu schorzeń narządu ruchu (po urazach, operacjach), zwyrodnień, chorób reumatycznych oraz dermatologicznych.

Renomę, zadowolenie i zaufanie pacjentów zdobyliśmy dzięki ciągłej edukacji i doskonaleniu stosowanych technik pracy z pacjentem. To podejście pozwala na maksymalizowanie efektów leczenia i sprawia, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna na krakowskim rynku centrów rehabilitacyjnych.

Centrum Rehabilitacji Swoszowice to miejsce, które szybko „stawia na nogi”.

Dlaczego my?

Jako jedyni w Krakowie łączymy nowoczesną rehabilitację z kąpielami siarczkowymi i zabiegami borowinowymi.

Każdy z nas jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny. W naszym Centrum Rehabilitacji Swoszowice stawiamy na indywidualność.

Terapia jest specjalnie opracowana dla danego pacjenta, a postępy są stale monitorowane, by w razie potrzeby wprowadzić niezbędne modyfikacje.

Wody siarczkowe
Siarka, a konkretnie jej związki, wchodzą w skład błon maziowych, chrząstki oraz mazi stawowej. Odpowiednie stężenie siarki w organizmie:
To właśnie siarczkowym wodom leczniczym Swoszowice zawdzięczają renomę i uznanie w Polsce i niemal całej Europie.
Baza zabiegowa
Wyróżnia nas duża nowoczesna baza zabiegowa (gabinety kąpieli siarczkowych, zabiegów borowinowych, hydroterapii, 2 sale gimnastyczne, 2 gabinety fizykoterapii, gabinety masażu, krioterapii i inne) czynna przez 6 dni w tygodniu.
Doświadczenie
Ponad 200-letnia tradycja lecznicza zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.
Lokalizacja
Lokalizacja na południu Krakowa w bliskiej odległości od “Zakopianki” oraz obwodnicy umożliwia sprawny dojazd na terapię komunikacją miejską lub własnym samochodem nawet z odległych części miasta.
Profesjonalna kadra

Jesteś w dobrych rękach

Naszym celem jest poprawa Twojego stanu zdrowia oraz edukacja w zakresie dobrych nawyków. Nad całością terapii czuwa wykwalifikowana kadra z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Nasza kadra to zarówno znakomici lekarze specjaliści z zakresu rehabilitacji medycznej, ortopedii oraz reumatologii, jak również zespół pielęgniarski.

Trzonem uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji Swoszowice jest zaś zespół fizjoterapeutów, absolwentów najlepszych polskich uczelni. Naszych terapeutów, prócz wiedzy i doświadczenia, cechuje empatia, pasja, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz chęć ciągłego kształcenia i poznawania najnowszych światowych trendów w rehabilitacji.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Profesjonalistów w zespole medycznym
0 mg
siarkowodoru na 1 l wody siarczkowej
0
Ceny za zabieg już od