Ułatwienia dostępu

Podaruj zdrowie

Rehabilitacja na prezent

Podaruj zdrowie bliskiej osobie

rehabilitacja na prezent

Szukasz idealnego prezentu? Nie masz pomysłu na upominek dla swoich bliskich? Na dodatek chcesz podarować ukochanej osobie wyjątkowy prezent?

Mając to na uwadze z przyjemnością podpowiadamy!

Podaruj najcenniejszy prezent czyli Zdrowie. 

Prezent na każdą okazję
Oferta “Podaruj zdrowie bliskiej osobie to doskonały pomysł gdy szukasz prezentu dla bliskich, zwłaszcza z okazji urodzin, imienin, świąt, rocznicy ślubu lub innej ważnej uroczystości. Idealnie sprawdzi się także na Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Kobiet czy inną okoliczność w czasie której chciałbyś dać znać ukochanej osobie, jak bardzo jest dla Ciebie ważna.  
 
Ściśle mówiąc “Podaruj zdrowie bliskiej osobie” to prezent w formie imiennego zaproszenia do naszego ośrodka rehabilitacji, który sprawi radość Twoim bliskim, a przy okazji także zadba o ich zdrowie. 
Pełna elastyczność
Zaproszenie to trafiony prezent. Może dotyczyć dowolnych zabiegów dostępnych w naszej ofercie, w szczególności np. pakietu zabiegów rehabilitacyjnych, regenerujących czy relaksacyjnych. Obejmie wybrane zabiegi rehabilitacji ruchowej, zabiegi masażu czy indywidualną terapię w gabinecie fizjoterapeuty. W związku z tym możesz je w pełni dopasować nie tylko do swojego budżetu, ale także preferencji osoby obdarowanej.
Ponadto na życzenie na zaproszeniu nadrukujemy dla Ciebie dowolny tekst okolicznościowy – dzięki temu będzie jeszcze bardziej niepowtarzalne i pełne miłości. Z pewnością uda Ci się w ten sposób podkreślić każdą wyjątkową okazję. 
To proste!

W przeciwieństwie do długich podróży po sklepach zamówienie takiego prezentu jest bardzo proste. Po pierwsze formę, zawartość zaproszenia oraz treść życzeń możesz ustalić osobiście, jak również telefonicznie lub drogą mailową. Dodatkowo na życzenie wysyłamy drogą mailową wzór zaproszenia do akceptacji. 

Należy pamiętać, że zaproszenie wydawane lub wysyłane jest pod warunkiem dokonania płatności w kasie naszego Centrum Rehabilitacji lub przelewem na konto. Jeśli potrzebujesz przyspieszyć realizację, możesz nam w tym celu przesłać internetowe potwierdzenie przelewu.

Zaproszenie można odebrać osobiście, jak również może też zostać wysłane na adres darczyńcy lub bezpośrednio na adres bliskiej osoby. Wolisz wydrukować zaproszenie sam? Nie ma problemu – wyślemy je mailowo w formacie PDF. 

Co więcej ważność zaproszenia to 6 miesięcy od momentu zakupu, natomiast w przypadku ofert promocyjnych – do końca trwania promocji.

Z tego powodu zaproszenie na zabiegi do Centrum Rehabilitacji Swoszowice to z pewnością oryginalny prezent. Jest to tażke upominek praktyczny i z ważnym przesłaniem. Bez wątpienia zostanie zapamiętany na długo, a co ważniejsze pomoże osobie obdarowanej zadbać o jej zdrowie i kondycję.
 
Podsumowując – podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie!