facebook
google plus
UZDROWISKO

Wakacyjne pakiety zabiegów leczniczych 2022

PROMOCJA - WAKACYJNE PAKIETY ZABIEGÓW LECZNICZYCH

Wakacje to doskonały okres na odpoczynek od codziennej pracy. Dłuższe dni i kontakt z naturą sprzyjają regeneracji. Oprócz planowania wycieczek i wyjazdów warto wykorzystać też letni czas na zadbanie o swoje zdrowie.  Aby Wam w tym pomóc wraz z czerwcem witamy ponownie nasze bestsellerowe "Wakacyjne pakiety zabiegów leczniczych". W cenie: konsultacja lekarska i optymalna kompozycja zabiegów przyrodoleczniczych, fizykoterapii i masażu. Tygodniowa kuracja już za 339 zł. Więcej informacji: TUTAJ. 

 

 

 

Dzień Otwarty Gabinetu Fizjoterapii Uroginekologicznej

DZIEŃ OTWARTY GABINETU FIZJOTERAPII UROGINEKOLOGICZNEJ

 

 

Zapraszamy na Dzień Otwarty Gabinetu Fizjoterapii Uroginekologicznej.

2 czerwca 2022 (czwartek) przyjdź i skorzystaj* z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI z fizjoterapeutką dotyczącej zdrowia dna miednicy. Tylko w tym dniu możliwość zakupu sesji fizjoterapii uroginekologicznej w cenie promocyjnej 90 zł / 1 sesja.

*Ilość miejsc ograniczona!

 Więcej informacji: TUTAJ. 

 

 

 

Fizjoterapia uroginekologiczna

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ! -  FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA

Już wkrótce otwarcie gabinetu fizjoterapii uroginekologicznej w naszym Centrum Rehabilitacji! W gabinecie prowadzona będzie kompleksowa terapia dna miednicy, w razie konieczności wzbogacona o dodatkowe zabiegi uzupełniające z naszej oferty rehabilitacyjnej. Ofertę gabinetu kierujemy do Pań zmagających się  m.in. z problemem nietrzymania moczu, bolesnych stosunków lub miesiączek, blizn poporodowych (zarówno po nacięciu krocza jak i po cesarskim cięciu) czy rozejścia mięśnia prostego brzucha. Więcej informacji: TUTAJ. 

 

 

Radosnej Wielkanocy

RADOSNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Źródło zdjęcia: Freepik.com

Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia

ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SPEŁNIENIA PLANÓW I MARZEŃ W NOWYM ROKU

Źródło zdjęcia: Freepik.com

Zimowe pakiety zabiegów

PROMOCJA -  ZIMOWE PAKIETY ZABIEGÓW LECZNICZYCH

Obrazek zimowe pakiety zabiegów leczniczych

Z radością informujemy, że zimowe pakiety zabiegów leczniczych powróciły i w tym roku! W pakietach znajdziecie wizytę lekarską u lekarza specjalisty oraz nasze najpopularniejsze zabiegi: bodźcowe - z użyciem wody siarczkowej i/lub borowiny, fizykoterapię oraz masaże. A to wszystko w atrakcyjnych cenach. Dzięki takiej kuracji Wasz organizm zregeneruje się na kolejne wyzwania. Kupując zabiegi w pakiecie można zaoszczędzić nawet do 271 zł.  Szczegółowe informacje: TUTAJ. 

 

 

 

 

Drenaż limfatyczny

NOWOŚĆ! -  MASAŻ PNEUMATYCZNY - DRENAŻ LIMFATYCZNY 

Źródło zdjęcia: www.bardomed.pl

 Od września w naszej ofercie zabiegów dostępny jest masaż pneumatyczny - drenaż limfatyczny. 

Drenaż limfatyczny jest popularnym zabiegiem mającym na celu stymulowanie i poprawienie krążenia w układzie limfatycznym. Stosowany jest przede wszystkim w leczeniu obrzęków o różnej przyczynie, w stanach pourazowych, leczeniu schorzeń powodujących niewydolność limfatyczną, profilaktyce niewydolności układu krążenia. Zabieg wspomaga przepływ krwi i limfy, powoduje lepszą przemianę materii poprzez dotlenienie oraz szybsze usuwanie produktów przemiany materii, przywraca lepszą elastyczność skóry, jest pomocny w likwidacji cellulitu.

 

 

 

 

Pakiet rehabilitacji po COVID-19

NOWOŚĆ! -  PAKIET REHABILITACJI PO COVID

Pandemia COVID-19 odcisnęła się piętnem na naszym stanie zdrowia. Wiele osób, które przechorowały koronawirusa boryka się z konsekwencjami zdrowotnymi nawet kilka miesięcy po zachorowaniu. Należą do nich m.in.: ogólne osłabienie organizmu, w tym spadek kondycji fizycznej,bóle mięśni, duszności i dyskomfort przy oddychaniu, obniżony nastrój. Okres rekonwalescencji można skrócić dzięki rehabilitacji i indywidualnie dobranym zabiegom oraz ćwiczeniom. Jeśli odczuwasz wspomniane dolegliwości już teraz w naszym Centrum Rehabilitacji możesz skorzystać z ambulatoryjnego pakietu rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19. Szczegółowe informacje: TUTAJ. 

 

 

1 2 3 4 5 6 ... 17 >