facebook
google plus
UZDROWISKO

Choć aura na to nie wskazuje, zima powoli dobiega końca, przyroda budzi się do życia. Najwyższy czas zadbać o zdrowie i formę naszego organizmu, aby móc w pełni cieszyć się nadchodzącymi ciepłymi i słonecznymi miesiącami - bez bólu i dyskomfortów kostnych i stawowych. Dlatego na powitanie wiosny zapraszamy na

"WIOSENNE DNI OTWARTE"
naszego uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji Swoszowice.

W dniach 20-21 marca 2018 r. (wtorek-środa) zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami z zakresu ortopedii, reumatologii i rehabilitacji medycznej.
Tylko w tych dniach obowiązuje 25% rabatu na wszystkie zakupione zabiegi oraz aż 20 zł zniżki na zakup TERAPII INDYWIDUALNEJ!

Warunki promocji "Wiosenne Dni Otwarte":

- Promocja obowiązuje w dniach 20-21 marca 2018 r.
- * Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu konsultacji lekarskiej telefonicznie pod nr tel. 12 254 78 46 lub 12 254 78 23, mailowo: planowanie@uzdrowisko.krakow.pl lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym
- Wizyta lekarska jest bezpłatna pod warunkiem wykupienia zabiegów. W przeciwnym razie rabat na wizytę lekarską wynosi 50% (koszt wizyty wynosi zatem 42,50 zamiast 85 zł)
- ** Rabat za zabiegi wykupione w tym dniu wynosi 25%. Dotyczy on cen podstawowych, nie obejmuje pakietów zabiegów i nie łączy się z innymi promocjami.
- ** Rabat na terapię indywidualną wynosi 20 zł. Dotyczy cen podstawowych i nie łączy się z innymi promocjami.
- Z zabiegów wykupionych w czasie Dni Otwartych należy skorzystać do 30 czerwca 2018 r.
- Na wizytę lekarską celem zlecenia zabiegów należy mieć ze sobą aktualne wyniki badań: OB, MORFOLOGIA, MOCZ (ważne 6 miesięcy), EKG (ważne 3 miesiące), RTG klatki piersiowej (ważny 3 lata).

Zapraszamy! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!